درباره لیدی‌پاد

لیدی پاد از کجا شروع شد ؟

ماجرای تولد لیدی پاد

سلامتی و شادابی، رویایی که برای ما دست یافتنی شد …
داستان لیدی‌پاد از اینجا شروع شد: رویای ساختن خانواده‌ای سلامت، صمیمی و خوشحال. وقتی تصمیم گرفتیم الهام‌بخش آدم‌های دور و برمان باشیم لیدی‌پاد را ساختیم. ورزش را بهانه کردیم که باهم برای رسیدن به سلامتِ جسم و روان تلاش کنیم. باور داریم که متفاوت هستیم؛ چون دانش و استانداردهایمان اروپایی و فرهنگ‌مان ایرانی است. در لیدی‌پاد، همه چیز برای اینکه زمان برای ما متوقف شود فراهم است؛ مربی‌های حرفه‌ای، متخصصین و مشاورین تغذیه؛ کوچ سلامت؛ برنامه‌های غذایی منحصر به هر فرد؛ وسایل و تجهیزات به روز؛ سالن‌های اسپا و ریلکسیشن و کافه رستورانی که در آن به جای کالری، تازگی، سلامتی و طعمِ خوش میل می‌کنیم. در لیدی‌پاد، ما یوگا، زومبا، باله، پیلاتس و خیلی ورزش‌های دیگر را فقط برای سلامتی و تناسب اندام انجام نمی‌دهیم بلکه می‌خواهیم حالِ خوبی پیدا کنیم. اینجا، همیشه جای شما خالی است. کافی است بخواهید لیدیِ خوشحالِ پرجنب و جوش ما باشید. حرکت از شما برنامه‌ریزی و انگیزه با ما.

دورنما

ایستگاه آخرِ لیدی پاد کجاست ؟

کامل‌ترین بسترِ ارائه خدمات سلامت جسم و روح به همه خانم‌های دور و نزدیک‌مان. می‌خواهیم پاسخگوی نیازها و خواسته‌هایتان برای داشتن یک سبک زندگی سالم، شاد، پرجنب و جوش و هدفمند باشیم.
می‌بینید؟  آن دور‌دست‌ها، ر وح سبز لیدی‌پاد است که با حمایت خواهرانه شما از هم، گسترش یافته.
لیدی‌پاد چنین دورنمایی دارد.

ماموریت

مامور ویژه: لیدی پاد

ما می‌خواهیم راه را نشان‌تان بدهیم. بدون هیچ مرزی. ماموریت ما در لیدی‌پاد ارائه راهکارهای تخصصی است برای گسترش سبک زندگی سالم در بین تمام خانم‌ها. شما هم ماموریت دارید این زنجیره را بزرگ‌تر کنید.

ارزش‌ها

DNA لیدی پاد

تمرکز بر نیازهای زنان؛ راهکارهای تخصصی؛ اعتماد، زیبایی و کیفیت زندگی بهتر!

این‌ها DNA لیدی‌پاد هستند. ما، گروه پادی‌ها به اینکه هیچ وقت از ارزش‌های‌مان کوتاه نیامده‌ایم  افتخار می‌کنیم. بعد از سال‌ها فعالیت، پر س‌وجو و هزارجور کار پژوهشی و میدانی، شناخت عمیقی از زیست‌ زنانه به دست‌ آورده‌ایم و حالا به خوبی می‌توانیم راهکارهای تخصصی و باکیفیتی برای رسیدن به ارزش‌های مشترک‌مان – شادابی، سلامتی، سبک زندگی سالم و زیبایی جسم و رو ح- به شما ارائه کنیم. فراموش نکنید ما برای اعتمادتان  احترام قائلیم.