دوره‌های ورزشی

تمرین با حرفه‌ای‌ها

مریم/ شادی

 یوگا، ترکیبی از فنونِ تنفس و مراقبه یا مدیتیشن را برای متحدکردن ذهن و بدن استفاده می‌کند. تمرینات جسمی و ذهنی یوگا، انعطاف‌پذیری، قدرت بدنی و عضلانی، آرامش و سلامتی شما را به همراه دارد. هماهنگی بین جسم، ذهن و روح در نهایت کیفیت زندگی‌تان را بالا می‌برد: استرس کمتر، تنفس بهتر، قلب سالم‌تر، خواب بهتر و لیدیِ قوی‌تر.

فریال

چربی سوزی، عضله‌سازی، تناسب اندام و سلامتی با فیتنس بوت کمپ! تمرینات پرفشار بوت کمپ متابولیسم بدن و مصرف انرژی را بالا می‌برد که نتیجه‌اش می‌شود افزایش چربی‌سوزی!  ترکیبی از تمرینات قدرتی و هوازی را با هدف سلامت روحی و جسمی، کاهش استرس، فشارخون و تناسب اندام انجام دهید.

محدثه

بامز اند تامز و شروع چربی‌سوزی! تمرین‌های هوازی بامز اند تامز به تقویت و چربی‌سوزیِ نواحی مختلف بدن مثل ران، شکم و پهلو کمک می‌کند؛ باعث کاهش وزن شده و به افرادی که می‌خواهند تناسب اندام، سلامتی و آمادگی جسمانی را با هم داشته باشند توصیه می‌شود.

سپیده

چربی‌سوزی، کاهش وزن، عضله‌سازی، فرم‌دهی به پاها، شکم و تناسب اندام؛ ابز اند لگز، این ورزش هوازی همه این خوبی‌ها را یک‌جا دارد! هدف  Abs and legs علاوه بر سلامتی، ایجاد عضلات کشیده و باریک است؛ به همین خاطر، این ورزش، مناسب کسانی است که به زیبایی پاها و فرم‌دهی شکم‌شان علاقه دارند.

دانیه

تمرکز، تنفس و دقت به جزئیات در کنار قدرت و انعطاف، اصول اولیه این رشته است. حرکات پیلاتس در نگاه اول فقط یک سری تمرین کششی و قدرتی ساده به نظر می‌رسد که اثرات فوق‌العاده خوبی بر روی قدرت، انعطاف و حال خوب شما می‌گذارد

فریناز

باله، همزمانیِ رقص روح و بدن است. ویژگی‌های منحصر به فرد باله آن را تبدیل به روشی خاص برای ورزش و رقصیدن کرده است. باله، همه اندام‌های بدن را درگیر می‌کند؛ تمرکز و انعطاف پذیری را بالا می‌برد؛ استرس را کم و به کالری سوزی‌‌‌تان هم کمک می‌کند. همینطور، باله، فراتر از رقص و زیبایی به شما اعتماد به نفس می‌دهد.

دانیه / مهسا

زومبا یا رقصنده در باد! برای شروع لازم نیست یک رقصنده ماهر باشید؛ کافی است خودتان را در دنیای ریتم‌های هیجان‌انگیزِ لیدی‌پاد رها کنید. تمرینات و حرکات هوازی بادی‌ریتم یا زومبا، علاوه بر ایجاد حس نشاط، به چربی‌سوزی و تقویت عضلات مرکزی بدن‌تان، شکم، لگن، کمر و همینطور انعطاف‌پذیری شما کمک می‌کند. 

مریم/ شادی

 یوگا، ترکیبی از فنونِ تنفس و مراقبه یا مدیتیشن را برای متحدکردن ذهن و بدن استفاده می‌کند. تمرینات جسمی و ذهنی یوگا، انعطاف‌پذیری، قدرت بدنی و عضلانی، آرامش و سلامتی شما را به همراه دارد. هماهنگی بین جسم، ذهن و روح در نهایت کیفیت زندگی‌تان را بالا می‌برد: استرس کمتر، تنفس بهتر، قلب سالم‌تر، خواب بهتر و لیدیِ قوی‌تر.

آرزو

اسمارت استارت یا یک شروعِ جنجالی: ورزشی شامل تمرین‌های قدرتی با وزنِ خودِ بدن و وزنه‌های آزاد یا دمبل و تمرین‌های هوازی. ترکیبی از سلامت و تناسب اندام.

در اسمارت استارت می‌توانید هم‌زمان روی تمرین‌های قدرتی و هوازی تمرکز کنید. این سبک ورزشی به افزایش سوخت و ساز یا متابولیسم بدن، افزایش بافت عضلانی و  قدرت بدنی، سلامت قلب و عروق و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می‌کند.

نینا / سبا / نرگس

کیک بوکسینگ -اسم سرخ پوستی‌اش را هم گذاشته‌ایم ضربه زننده با پا و مشت! این ورزش پاها، بازوها، لگن و پشت را به صورت همزمان تقویت می‌کند و باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم و همینطور بالا بردن آمادگی جسمانی‌ و تقویت ماهیچه‌ها می‌شود. این ورزش رزمی محبوب دل‌های دختران و پسران امروزی است.

نفیسه / لیلا

فانکشنال ترینینگ در یک جمله یعنی عملکرد بهتر و چربی سوزی بیشتر. تمرینات فانکشنال، قدرت بدنی، تعادل و توان قلبی عروقی شما را بهبود و آمادگی جسمانی‌تان را بالا می‌برد. این نوع تمرینات علاوه بر تناسب‌اندام برای شما ارتقا عملکرد فعالیت‌های روزمره را به همراه خواهد داشت.

TRX

مائده

با استفاده از وزنِ بدن برای رسیدن به چربی‌سوزی، تعادل، استقامت و تناسب انداماین سبک از ورزش که شاخه‌ای از بدن‌سازی است خیلی زود توانسته جایش را در دل ما باز کند. یک بند یا کش مخصوص، وزن و جاذبه بدن و البته انگیزه شما، کافی است تا به کمک این سبک از ورزش به تناسب اندام برسید.

محبوبه

صخره‌نوردی، با این ورزش تمام عضلات عمقی و ریزعضلات‌تان به چالش کشیده شده و تقویت می‌شود؛ همچنین به خاطر درگیر کردن ذهن، افزایش تمرکز و قابلیت حل مساله ذهن‌تان را نیز ارتقا می‌دهد؛

تیلا/شیوا/ میدیا

اسپینینگ در گروه تمرینات هوازی-قدرتی است و یکی از مهیج‌ترین ورزش‌های دنیای تناسب‌اندام محسوب می‌شود؛ ترکیب یک کلاس چربی‌سوز به همراه رقص نور و موزیک عللاوه بر تاثیر جسمی، برای تخلیه اضطراب هم بسیار مناسب است.

شیوا/ سیما

ایزی لاین کلاسی است که عضلات‌تان را بدون فشار زیاد به مفصل، با دستگاه‌های بدنسازی تقویت می‌کند. افزایش قدرت عمومی عضلات، باعث از بین رفتن دردهای مزمن می‌شود. اما باید سطح فشار تمرین در کلاس متناسب با شرایط خاص بدنی افراد باشد.

فریال

هیت، سبک جدیدی از اجرای تمرینات بدنسازی است که در کنار قدرت به ارتقا سرعت و چابکی شما هم اهمیت زیادی می‌دهد. متابولیسم‌تان را بالا برده و کمک‌تان می‌کند راحت‌تر لاغر شوید. در کنارش با دستگاه‌های بدنسازی تمرین می‌کنید و قدرت عضلات‌‍تان را افزایش می‌دهید.

محدثه

سوپرفیت، از همه تمرینات ورزشی با هدف فیتنس و تناسب‌اندام شما استفاده می‌کند. هر هدفی که داشته باشید، سوپرفیت کارتان را راه می‌اندازد. عضلات‌تان را قوی‌تر، چربی‌هایتان را کم‌تر و سلامتی‌ شما را ارتقا می‌دهد. سوپرفیت تمرینات قدرتی، هوازی و چربی‌سوزی را در دل خودش جا داده و می‌تواند انتخاب هرکسی که به فکر سلامتی‌اش هست باشد.

عاطفه

توآ سبک خاصی از تمرینات فانکشنال است که با ریتم موزیک اجرا می‌شود. فانکشنال ترینینگ به شما کمک می‌کند تا علاوه بر تناسب‌اندام، عملکرد روزانه خودتان را هم افزایش بدهید؛ قوی‌تر باشید و بیشتر کالری بسوزانید؛ همراهی موزیک و حرکات فیتنسی که همراه موزیک طراحی می‌شود، توآ فانکشنال را به کلاسی عالی برای چربی‌سوزی تبدیل کرده

لیلا

کراسفیت، ورزشی که در آن تمام فاکتورهای آمادگی‌جسمانی تقویت می‌شود. کراسفیت خیلی زود جایگاهش را در دنیای تناسب‌اندام پیدا کرد. در کلاس کراسفیت لیدی‌پاد، قدرت، استقامت، سرعت، انعطاف و توان هوازی شما به چالش کشیده می‌شود.

سیما / سارا

توانبخشی ورزشی! (ریهب) بازگرداندن عملکرد کامل به دنبال آسیب؛ از طریق بازسازی قدرت عضلانی، استقامت، قدرت و بهبود انعطاف‌پذیری و تحرک کلی. به کمک مجموعه‌ای از حرکات فعال و تمرینات تقویتی با استفاده از تراباند، وزنِ بدن، دستگاه های مقاومتی یا وزنه های آزاد. برنامه توانبخشی شما منحصر به خودتان است.

در لیدی پاد، دوره های ورزشی آنلاین، از جمله یوگا آنلاین، باله، باله کودکان، ریهب، ورزش طبی، پیلاتس، زومبا، trx ، تی آر ایکس، کراس فیت، صخره‌نوردی، توآ فانکشنال،هیت، اسپینینگ، صخره‌نوردی، دوره حرکات اصلاحی، فیتنس، بوت کمپ، کیک بوکسینگ، بوکس بانوان توسط برترین مربیان ورزش ایران با جدید ترین متد آموزشی برگزار می گردد.

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!