abs&legs
ابز اند لگز

تقویت تخصصی عضلات شکم و پایین‌تنه!

 ترکیبی از تمرینات قدرتی و هوازی، که روی فرم‌دهی و تقویت عضلات شکم و پایین‌تنه تمرکز می‌کند؛ ویژگی خاص این رشته فشار بیشتر بر روی پا و شکم است تا در مدت کوتاهی با تمرکز بیشتر در همین قسمت‌ها جواب بگیرید.

همه ما دوست داریم بدنِ سالم، ورزیده و رو فرمی داشته باشیم. ورزش‌های هوازی ضربان قلب را بالا می‌برند؛ موتورِ سوخت و ساز بدن را به راه می‌اندازند و در نتیجه چربی‌سوزی را بیشتر می‌کنند. هدف  Abs and legs علاوه بر سلامتی، ایجاد عضلات کشیده و باریک است؛ به همین خاطر، این ورزش، مناسب کسانی است که به زیبایی پاها و فرم‌دهی‌ شکم شان علاقه دارند. پس منتظر چه هستید؟ برای شروع صبر نکنید!

مربیان

مربی حرفه‌ای و توانمند ابز اند لگز

سپیده

دختر پرنده ایران نام دیگر سپیده است؛ رکورددار پرش ارتفاع ایران و قهرمان آسیا که دکتری مدیریت ورزشی دارد؛ این لیدی قهرمان از بچگی به تمام رشته‌های ورزشی سرک کشیده و در آخر دو و میدانی را انتخاب کرده است. او در این راه مدال‌های رنگارنگ بسیاری کسب کرده. مدال طلای مسابقات پنجگانه آسیا ۲۰۱۸ ، ۵ مدال طلا در مسابقات غرب آسیا و ۳ مدال نقره در مسابقات غرب آسیا بخشی از مهم‌ترین افتخارات دختر پرنده ایران است؛ او مدارک مربی‌گری‌ عالی بدنساز ی را از کمیته ملی المپیک ایران دریافت کرده و مربی بدنساز تیم‌های ملی غریق نجات و تنیس بوده است.

سوالات مهم

  • اگر به دنبال قوی‌شدن عضلات محدوده لگن و پا برای شروع ورزش‌هایی مثل دو یا دوچرخه سواری هستید.
  • اگر بر اساس شکل کلی بدنتان، فرم دهی شکم، باسن و پاها برایتان اولویت دارد.
  • اگر به هر دلیلی در کنار ورزش‌های فول بادی یا بدون آن‌ها، دوست داشته باشید تمرکز ویژه‌ای روی عضلات شکم و پایین تنه داشته باشید.


برای افراد آسیب دیده و یا بیماران خاص بدون اجازه پزشک ممنوع است.

برای افراد آسیب دیده و یا بیماران خاص بدون اجازه پزشک ممنوع است.

متوسط تا سخت؛ سختی بیشتر، نتیجه بهتر.

با مربی تان درمورد آسیب ها، ضعف ها و نقاط قوت تان گفتگو کنید.

رژیم غذایی مناسبی زیر نظر متخصصان داشته باشید.

خوردن مایعات به ویژه آب را فراموش نکنید.

دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شکیبا باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

دست از تلاش برندار