ballet
باله

باله، همزمانیِ رقص روح و بدن!

باله شما را یاد چه چیزی می اندازد؟ پرنده؟ پرواز؟ یا دریاچه قو؟ حتما می‌دانید که “دریاچه قو” اثر چایکوفسکی، مشهورترین باله درجهان است. قو، نماد زیبایی و باله نمادِ قدرت، توازن، انعطاف‌پذیری و احساس است. باله،هم‌زمانیِ رقص روح و بدن است.

ویژگی‌های منحصر به فرد باله آن را تبدیل به روشی برای رسیدن به تناسب اندام کرده است. باله، همه اندام‌های بدن را درگیر می‌کند؛ تمرکز و انعطاف‌پذیری را بالا می‌برد؛ استرس را کم و به کالری سوزی‌تان کمک می‌کند. همینطور، باله، فراتر از رقص و زیبایی به شما اعتماد به نفس می‌دهد. پس منتظر چه هستید؟ برای شروع و بالرین شدن صبر نکنید.

مربیان

مربی حرفه‌ای و توانمند باله

فریناز

باله بزرگسال | باله کیدز

هر داستانی به یک جایی ختم می‌شود اما ما فکر می‌کنیم قصه فریناز حالا حالاها ادامه دارد. باله، فریناز را تبدیل به خاص‌ترین لیدی‌ِ لیدی‌پاد کرده است. وقتی فریناز می‌رقصد انگار دو بال نامرئی دارد. همه او را به لطافتش می‌شناسند. بچه‌ها، قهرمان‌های داستانِ فرینازند و فریناز، شهرزادِ قصه‌گوی آن‌ها. در قصه‌های فریناز بچه‌ها یاد می‌گیرند چطور تبدیل به یک رقصنده باله شوند. فریناز، باله را از کودکی آموخته و مدرک مربی‌گری باله کلاسیک، جز، کانتمپروری را یکی پس از دیگری دریافت کرده است. او باله را  با شرکت در فستیوال‌های معتبر ارمنستان ادامه داده و  به معنای دقیق کلمه یک بالرین است؛ بالرینی که عاشقِ رقصنده‌های کوچکش است و از جان و دلش دوست دارد که آن‌ها را هم تبدیل به بالرین‌هایی حرفه‌ای کند.

سوالات مهم

تمام رده های سنی به جز کودکان کمتر از ۴ سال

برای افراد آسیب دیده و یا بیماران خاص بدون اجازه پزشک ممنوع است.

متوسط؛ نگران نباشید شما می توانید کافی است اراده کنید.

با مربی تان درمورد آسیب ها، ضعف ها و نقاط قوت تان گفتگو کنید.

رژیم غذایی مناسبی زیر نظر متخصصان داشته باشید.

دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شکیبا باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

دست از تلاش برندار