EASYLINE
ایزی‌لاین

تمریناتی موثر با کم‌ترین فشار روی مفاصل

ایزی‌لاین کلاسی است که عضلات‌تان را بدون فشار زیاد به مفصل، با دستگاه‌های بدنسازی تقویت می‌کند. افزایش قدرت عمومی عضلات، باعث از بین رفتن دردهای مزمن می‌شود. اما باید سطح فشار تمرین در کلاس متناسب با شرایط خاص بدنی افراد باشد. مهم‌تر از همه ایزی‌لاین باعث بهبود الگوهای حرکتی شده و برای افراد کم‌تحرک و کم‌توان بهترین گزینه است. همچنین این دوره یک دوره مناسب برای سالمندان محسوب می‌شود تا تحرک، چابکی و رفع درد مفاصل را تجربه کنند.

مربیان

مربیان حرفه‌ای و توانمند ایزی‌لاین

سیما

قصه سیما و تخصص‌اش از دانشگاه و کارشناسی‌ارشد آسیب‌شناسی و حرکات‌اصلاحی شروع می‌شود. هرچند مدرک مربیگری‌اش را از فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام گرفته، اما مهارت‌هایش در اصلاح ناهنجاری‌ها و بازتوانی ورزشی از دانشگاه شروع شد. او برای حرفه‌ای تر شدن مدارک آب‌درمانی را هم از فدراسیون پزشکی ورزشی ایران گرفت و مسیر موفقیت را خیلی سریع طی کرد. سیما در تمرینات دوره بارداری و پس از بارداری هم تخصص دارد. مربی همه چیز تمام لیدی‌پاد.

مربی حرکات اصلاحی

شیوا

شیوا از جمله مربیان دانش‌پژوهی است که تحصیلات آکادمیک خود را در حوزه علوم ورزشی ادامه داده است. او کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی‌اش را از دانشگاه تهران، و در کنار ش دوره‌های مربی‌گری بدنسازی را در فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام گذرانده است. لیدی ورزشکار لیدی‌پاد که همه شاگردان‌اش از تمرین با او لذت می‌برند.

مربی حرکات اصلاحی

سوالات مهم

فقط یک مت ورزشی و دو آجر یوگا.

  • اگر مفاصل ضعیفی دارید.
  • اگر دچار مشکلات حرکتی هستید.
  • اگر تجربه آسیب ورزشی در مفاصل دارید.
  • اگر با بالا رفتن سن نگران فشار به مفاصل در اثر ورزش هستید.

برای افراد آسیب دیده و یا بیماران خاص بدون اجازه پزشک ممنوع است.

آسان تا سخت. هرچه سخت تر لذت بخش تر!

با مربی‌تان درمورد آسیب‌ها، ضعف‌ها و نقاط قوت‌تان گفتگو کنید.

رژیم غذایی مناسبی زیر نظر متخصصان داشته باشید.

خوردن مایعات به ویژه آب را فراموش نکنید.

دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شکیبا باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

دست از تلاش برندار