برنامه غذایی افزایش وزن عضله

رژیم غذایی افزایش وزن عضله لیدی پاد توسط متخصصین تغذیه ویژه افرادی که تمایل به اضافه وزن از طریق عضله‌سازی دارند طراحی شده است. در این برنامه افزایش وزن به حالت متعادل و متناسب انجام می‌شود تا تبدیل به بحران جدید نگردد.

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

مناسب افرادی که در رشته ورزشی خاص به صورت حرفه‌ای فعالیتاگر وزن شما ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر وزن نرمال است و تمایل به افزایش وزن از طریق عضله‌سازی دارید این رژیم مناسب شما است. دارند.

در این برنامه غذایی، با اندازه گیری کالری موردنیاز شما به میزان کافی درشت مغذی، ریزمغذی و مولتی ویتامین‌ مینرال وجود دارد تا در کنار برنامه غذایی و تمرین اصولی افزایش وزن سالم داشته باشید.
افزایش وزن باید به حالت متعادل و متناسب انجام شود تا تبدیل به بحران جدید نگردد.

این برنامه غذایی متناسب با سبک زندگی شما و با کمک خودتان طراحی می شود و صرفا منحصر به شما است. همین‌طور پشتیبانی 24 ساعته در طی مسیر سلامت، رسیدن به هدف را برای شما آسان‌تر هم خواهد کرد.

مدت زمان برنامه غذایی افزیش وزن عضله لیدی پاد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال سن‌تان، دقت‌تان در اجرای برنامه غذایی، فعالیت و ظرفیت بدنی‌تان. خبر خوب اینکه، با توجه به استانداردهای این رژیمِ غذایی، اگر مطابق با برنامه گام بردارید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه می‌رسید.

 برنامه افزایش وزن لیدی پاد مثل همه برنامه‌های دیگرمان، مناسب همه گروه‌های سنی است. هدف از این برنامه، سلامتی از طریق افزایش عضله است؛ بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده برنامه غذایی‌تان را از متخصصان لیدی پاد دریافت کنید.

متخصصان ما به شما تمرین با وزنه و دستگاه‌های بدنسازی در کنار رژیم توصیه می‌کنند.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید.
پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد. پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند.

• مشاوره ۲۴ ساعته،
• راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما،
• برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان،
• ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد،
• امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)،
• کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.

دریافت برنامه غذایی افزایش وزن عضله

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!