برنامه غذایی مای پلیت یا بشقاب من

رژیم مای پلیت My Plate توسط متخصصین لیدی پاد ویژه افرادی طراحی شده که می‌خواهند در بشقاب شان همه خوراکی‌های هرم غذاییِ معروف باشد: غلات، سبزیجات، میوه‌جات، پروتئین و لبنیات. اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می‌پرسید:

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

باید بگوییم بله. اگر شما هم معتقدید بشقاب غذا نقش مهمی در سلامتی تان دارد و لازم است شامل همه خوراکی های هرم غذایی باشد برنامه غذایی مای پلیت لیدی پاد مناسب تان است.

شما می توانید با انتخاب این رژیم غذایی در عادات غذایی تان به تدریج تغییرات مثبتی ایجاد کنید؛ همه مواد مغذی مورد نیاز بدن را در سبد غذایی تان داشته باشید و کاهش وزن و تناسب اندام را بدون آسیب تجربه کنید.

این برنامه غذایی متناسب با سبک زندگی شما و با کمک خودتان طراحی می شود و صرفا منحصر به شما است. همینطور پشتیبانی 24 ساعته در طی مسیر سلامت، رسیدن به هدف را برای شما آسان تر هم خواهد کرد.

مدت زمان برنامه غذایی مای پلیت لیدی پاد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال سن تان، دقت تان در اجرای برنامه غذایی، فعالیت و ظرفیت بدنی تان. خبر خوب اینکه، با توجه به استانداردهای این رژیمِ غذایی، اگر مطابق با برنامه گام بردارید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه می رسید.

برنامه غذایی مای پلیت لیدی پاد مثل همه برنامه های دیگرمان، مناسب همه گروه های سنی است. هدف از این برنامه، سلامتی از طریق کاهش چربی است. بنابراین می توانید با خیالی آسوده برنامه غذایی تان را از متخصصان لیدی پاد دریافت کنید.

انتخاب با خود شما است. با توجه به هدف، آمادگی جسمانی و علاقه خودتان، می توانید در یکی از سبک های ورزشی لیدی پاد شرکت کنید.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید.
پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد. پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند.

• مشاوره ۲۴ ساعته،
• راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما،
• برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان،
• ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد،
• امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)،
• کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.

دریافت برنامه غذایی مای پلیت یا بشقاب من

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!