برنامه غذایی یا رژیم بارداری


برنامه غذایی یا رژیم بارداری لیدی پاد توسط متخصصین تغذیه ویژه مامان هایی طراحی شده که دوران بارداری شان را سپری می کنند : سه ماه اول بارداری؛ سه ماه دوم بارداری و سه ماه سوم بارداری.

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

خب اول از همه اگر باردار هستید جواب روشن است: بله! این رژیم غذایی هم برای شما مناسب است و هم برای قندنباتی که در شکم دارید.


برنامه غذایی یا رژیم بارداری لیدی پاد مثل مادر و همسرتان مراقب و مثل پزشک تان آگاه و دانا و البته مثل مربی لیدی پادتان مهربان و حواس جمع است؛ به همین خاطر با رعایت اصول علمی به شما می گوید در این دوران دقیقا چه چیزی بخورید و از چه مواد غذایی پرهیز کنید. در اینصورت، عوارض بارداری کمتر، قندنبات سالم و سلامت و بدنی قوی خواهید داشت و تناسب اندام تان را پس از زایمان هم حفظ خواهید کرد

قرار نیست سختی بکشید! قرار است بر اساس شرایط فردی و بارداری شما و همینطور سبک زندگی تان، برنامه غذایی مناسب را از متخصصین تغذیه لیدی پاد دریافت کنید. پس نگران نباشید.

از روز اول تا روز آخر بارداری تان، 9 ماه تمام، متخصصین تغذیه لیدی پاد در کنار شما هستند.

یوگای بارداری، پیلاتس و تمرینات هوازی فانکشنال برای دوران بارداری شما مناسب هستند البته متناسب با آمادگی بدنی شما و با در نظر گرفتن سلامت جنین، زیر نظر مربیان حرفه ای لیدی پاد و با مشورت پزشک.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید.
پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد. پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند

• مشاوره ۲۴ ساعته،
• راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما،
• برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان،
• ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد،
• امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)،
• کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.
برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛ برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم. پس منتظر چه هستید؟ برای شروع صبر نکنید.

دریافت برنامه غذایی یا رژیم بارداری

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!