برنامه غذایی ورزشکاران

برنامه و یا رژیم غذایی ورزشکاران لیدی پاد توسط متخصصین تغذیه ویژه ورزشکارانی که پیشرفت و افزایش عملکرد با توجه به رشته ورزشی تخصصی مدنظرشان است طراحی شده است.

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

اگر در رشته ورزشی خاص به صورت حرفه‌ای فعالیت دارید این رژیم مناسب شما است.

با توجه به هدف شما در این برنامه غذایی که شامل درشت مغذی‌ها، ریز مغذی‌ها، مایعات و مکمل‌های مورد نیاز بدن ( به ویژه، قبل، حین و بعد از تمرین)، شما به بهترین عملکرد، حداکثر توان در رقابت‌های ورزشی و ریکاوری مناسب دست خواهید یافت.

این برنامه غذایی متناسب با سبک زندگی شما و با کمک خودتان طراحی می شود و صرفا منحصر به شما است. همین‌طور پشتیبانی 24 ساعته در طی مسیر سلامت، رسیدن به هدف را برای شما آسان‌تر هم خواهد کرد.

مدت زمان برنامه غذایی ورزشکاران لیدی پاد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بسته به اینکه شما در کدام دوره ورزش حرفه‌ای خود هستید متفاوت می‌باشد.

برنامه ورزشکاران لیدی پاد مثل همه برنامه‌های دیگرمان، مناسب همه گروه‌های سنی است. این برنامه متناسب با گروه سنی و نوع ورزش شما طراحی می‌شود بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده برنامه غذایی‌تان را از متخصصان لیدی پاد دریافت کنید.

انتخاب با خود شما است. با توجه به هدف، آمادگی جسمانی و علاقه خودتان، می توانید در یکی از سبک های ورزشی لیدی پاد شرکت کنید.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید.
پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد. پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند.

• مشاوره ۲۴ ساعته،
• راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما،
• برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان،
• ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد،
• امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)،
• کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.

دریافت برنامه غذایی ورزشکاران

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!