برنامه غذایی گیاه خواری

برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد توسط متخصصین لیدی پاد ویژه افرادی طراحی شده که به دلایل مختلفی از خوردن گوشت جانداران پرهیز می کنند. در این برنامه غذایی به تامین تمام مواد مورد نیاز بدن توجه شده است.

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد برای همه کسانی که گیاه خوار (نیمه گیاه خوار، خام گیاه خوار، کاملا گیاه خوارو …) هستند و یا تصمیم دارند گیاه خواری را تجربه کنند مناسب است. طراحی اصولی و علمی این برنامه هم خیال شما را از تامین همه مواد مورد نیاز بدن تان آسوده می کند.

برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد بر پایه محصولات گیاهی و یا به زبان دیگر محصولات plant based، مانند غلات، دانه های روغنی یا آجیل ها، میوه و سبزی های رنگارنگ و البته حبوبات متناسب با سبک زندگی شما طراحی می شود.
شما می توانید با انتخاب این رژیم غذایی، سبک برنامه غذایی تان را تغییر دهید و برای مدتی از مصرف گوشت پرهیز کنید.
همینطور این برنامه، به سلامتی و تناسب اندام شما کمک می کند و روح شما را جلا می دهد.
شرکت کنندگان معتقدند برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد بهترین انتخاب برای وگان ها و علاقه مندان به گیاه خواری است.

این برنامه غذایی متناسب با سبک زندگی شما و با کمک خودتان طراحی می شود و صرفا منحصر به شما است. همینطور پشتیبانی 24 ساعته در طی مسیر سلامت، رسیدن به هدف را برای شما آسان تر هم خواهد کرد.

مدت زمان برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال سن تان، دقت تان در اجرای برنامه غذایی، فعالیت و ظرفیت بدنی تان. خبر خوب اینکه، با توجه به استانداردهای این رژیمِ غذایی، اگر مطابق با برنامه گام بردارید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه می رسید.

برنامه غذایی گیاه خواری لیدی پاد مثل همه برنامه های دیگرمان، مناسب همه گروه های سنی است. هدف از این برنامه، سلامتی از طریق کاهش چربی است. بنابراین می توانید با خیالی آسوده برنامه غذایی تان را از متخصصان لیدی پاد دریافت کنید.

انتخاب با خود شما است. با توجه به هدف، آمادگی جسمانی و علاقه خودتان، می توانید در یکی از سبک های ورزشی لیدی پاد شرکت کنید.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید. پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد.
پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند.

• مشاوره ۲۴ ساعته،
• راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما،
• برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان،
• ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد،
• امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)،
• کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.

دریافت برنامه غذایی گیاه خواری

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!