برنامه غذایی یا رژیم کاهش وزن

 کاهش وزن بدون رژیم غذاییِ مناسب! اصلا توصیه نمی کنیم. ما معتقدیم یک رژیم اصولی می تواند شما را با سلامتِ کامل به مقصد برساند و روح و روان تان را هم  جلایی بدهد. برنامه غذایی یا رژیم کاهش وزن لیدی پاد که توسط متخصصین این مجموعه تدوین شده یک برنامه همه جانبه برای کسانی است که می خواهند سالم و البته خوش اندام باشند.

اگر درباره این رژیم غذایی کنجکاوید حتما ازما می پرسید:

اگر درصد چربی تان طبق آنالیز بدن، بالاتر از حد نرمال باشد یا اگر انباشت چربی در اطراف ران ها، شکم و پهلو دارید

و یا اگر تصمیم گرفته اید به وزن ایده آل تان برسید و یا وزن تان را ثابت نگاه دارید این رژیم مناسب شما است.

چه چیزی مهم تر از سلامتی؟ اولین و مهم ترین دستاورد این رژیم غذایی، “سلامتی” در نتیجه ی کاهش چربی به صورت مداوم و بدون ایجاد عوارض کبدی و … است. البته سبک زندگی سالم در کنار ورزش و فعالیت بدنی، در نهایت منجر به تناسب اندام تان هم خواهد شد.

این برنامه غذایی متناسب با سبک زندگی شما و با کمک خودتان طراحی می شود و صرفا منحصر به شما است. همینطور پشتیبانی 24 ساعته در طی مسیر سلامت، رسیدن به هدف را برای شما آسان تر هم خواهد کرد.

مدت زمان برنامه ( رژیم)  غذایی لیدی پاد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال سن تان، دقت تان در اجرای برنامه غذایی، فعالیت و ظرفیت بدنی تان. خبر خوب اینکه، با توجه به استانداردهای این رژیمِ غذایی، اگر مطابق با برنامه گام بردارید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه می رسید.

برنامه کاهش وزن لیدی پاد مثل همه برنامه های دیگرمان، مناسب همه گروه های سنی است. هدف از این برنامه، سلامتی از طریق کاهش چربی است. بنابراین می توانید با خیالی آسوده برنامه غذایی تان را از متخصصان لیدی پاد دریافت کنید.

متخصصان ما به شما پیشنهاد می کنند 4 الی 5 روز در هفته در تمرین های استقامتی و یا استقامتی قدرتی لیدی پاد شرکت کنید. فعالیت بدنی در کنار رژیم غذایی اصولی به شما در رسیدن به سلامتی، چربی سوزی، کاهش وزن و تناسب اندام کمک می کند.

قبل از هرچیز برای دریافت برنامه غذایی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همینطور لازم است فرم مربوط به مشخصات فردی، سلامت فیزیکی و سبک زندگی تان را تکمیل کنید. پس از این مرحله ، از شما تست سلامت گرفته می شود و به کمک دستگاه های پیشرفته، بدن شما آنالیز خواهد شد. پس از 8 الی 10 ساعت،متخصصین لیدی پاد، بر اساس تحلیل گزارش آنالیز بدنی و اطلاعات دیگری که از شما کسب می کنند برنامه یونیک و منحصر به فردتان را طراحی و در اختیارتان قرار می دهند.

  • چون برنامه غذایی یا رژیم کاهش وزن لیدی پاد تفاوت های کاربردی و واقعی با هرجای دیگری دارد:
  • مشاوره ۲۴ ساعته
  • راهنمایی و پشتیبانی متخصص تغذیه (متخصص طراح برنامه)بدون واسطه با شما
  • برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی و سبک زندگی تان
  • ارتباط مشاور غذایی شما با مربی ورزشی تان در لیدی پاد، امکان دلیوری وعده های غذایی مطابق با برنامه غذایی شما (چه چیزی بهتر از این؟)
  • کمک و همراهی مربیِ سلامتِ ذهن و جسم.

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛ برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم. پس منتظر چه هستید؟ برای شروع صبر نکنید.

دریافت برنامه غذایی یا رژیم کاهش وزن

برنامه غذایی لیدی پاد فقط یک رژیم غذایی نیست؛

برنامه ای است برای ایجاد یک سبک زندگی سالم.

پس منتظر چه هستید؟

همین حالا مشاوره رایگان دریافت نمایید!