zumba
زومبا

زومبا یا رقصنده در باد!

یک کلاس شاد و مهیج که حسابی سرحالتان می آورد؛ این کلاس جشنی برای ذهن و بدن شماست که سلامتی، لاغری و هماهنگی عصبی عضلات را به شما هدیه می‌دهد. زومبا حتی به تقویت عضلات مرکزی بدن‌تان کمک زیادی می‌کند.
برای شروع لازم نیست یک رقصنده ماهر باشید، کافی است خودتان را در دنیای ریتم‌های هیجان‌انگیز لیدی‌پاد رها کنید.فضای پر انرژی و حرکات ریتمیک این کلاس باعث می‌شود شما در زمانی کوتاه هم کالری بسوزانید، هم سالم‌تر شوید و هم بیشتر بخندید! برای شروع صبر نکنید!

مربیان

مربیان حرفه‌ای و توانمند زومبا

دانیه

زومبا فیت

در دنیای قصه‌ها همه مادرها شبیه همدیگرند اما این که یک مادر موفق و یک مربی نمونه باشی کار سختی است. دانیه که مدارک مربی‌گری پیلاتس‌اش را از فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران دریافت کرده و همین‌طور عضو موسسه پیلاتس ایرانیان است؛ او دوره‌های مربی‌گری زومبا و زومبا استپ را هم در دبی گذرانده، لیدر دو دوره مسابقات ایروبیک ماراتن بوده و در ایروبیک مقام دوم کشوری را کسب کرده است. دانیه یک مربی همه چیز تمام در لیدی‌پاد است؛ یک لیدی نمونه که قرار است با او در کلاس زومبا حسابی به شما خوش بگذرد.

مهسا

زومبا بزرگسال | زومبا کیدز

قصه هر آدمی پر است از اتفاق؛ هر اتفاقی هم تاثیر خودش را دارد. مثلا در قصه‌ مهسا، خیلی اتفاق‌ها و آدم‌ها دخیل بوده‌اند تا او امروز، مربیِ مهربان و محبوبِ زومبای لیدی‌پاد باشد. خودش می‌گوید اول از همه عشق به ورزش را از پدرش و بعد جادوی موسیقی او را به این راه کشانده تا سر از کلاس‌های بنیان‌گذار زومبا، بتو پرز، در ترکیه دربیاورد؛ مدرک مربی‌گری ایروبیک، استپ، آمادگی جسمانی و کانگوجامپ را بگیرد؛ مقام بیاورد و بیاید و بیاید تا بشود مربی درجه یک زومبا در لیدی‌پاد؛ یک مربی دوست داشتنی!

سوالات مهم

خیر! فقط خودتان و لباس های تان.

  • اگر از موسیقی و حرکات ریتمیک لذت می‌برید.
  • اگر روحیه شاد و پر انرژی می‌خواهید.
  • اگر دوست دارید ورزش هوازی حوصله‌تان را سرنبرد و سرگرم هم بشوید!
  • اگر به دنبال آوردن حس نشاط و سرزنده بودن به لحظاتتان هستید.

برای افراد آسیب دیده و یا بیماران خاص بدون اجازه پزشک ممنوع است.

آسان تا سخت. هرچه سخت تر، کالری سوزی بیشتر.

با مربی‌تان درمورد آسیب ها، ضعف ها و نقاط قوت‌تان گفتگو کنید.

رژیم غذایی مناسبی زیر نظر متخصصان داشته باشید.

خوردن مایعات به ویژه آب را فراموش نکنید.

دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شکیبا باشید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

دست از تلاش برندار